Ndërlidhjet

NJU JORK


Miliona njerëz në mbarë botën kanë festuar ndërrimin e viteve, pavarësisht masave të shtuara të sigurisë dhe rritjes së rrezikut nga kërcënimet terroriste.
Në Nju Jork njerëzit festuan në rrugë nën kontrollin e vazhdueshëm të snajperëve dhe aeroplanëve.
Ndërsa në Evropë, Azi e Australi, miliona njerëz kanë festuar nën tingujt e muzikës dhe koncerteve të organizuara në vende publike.
XS
SM
MD
LG