Ndërlidhjet

PRISHTINË


Një delegacion i lartë ushtarak i Pentagonit dhe Komandës Ushtarake Amerikane për Evropën është takuar me komandantin e Trupave Mbrojtëse të Kosovës Agim Çeku.
Për takimin që u zhvillua prapa dyerve të mbyllura, në komunikatën e TMK-së thuhet se është biseduar mbi të arriturat dhe synimet e kësaj organizate.
XS
SM
MD
LG