Ndërlidhjet

AEROPORTI SHANNON/IRLANDË


Sekretari amerikan i Mbrojtjes Donald Rumsfeld e akuzoi rrjetin terrorist Al-Kaeda për dhunën në Irak.
Duke folur në Irlandë, rrugës për në Lindjen e Mesme, Rumsfeld tha se operativët e Al-Kaedës janë "qartësisht të involvuar" dhe "aktivë" në Irak.
XS
SM
MD
LG