Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sot në Bruksel, ministrat e jashtëm të Bashkimit Evropian kanë diskutuar për situatën në Ballkan, e veçanarisht për Kosovën dhe Serbinë. Bëhet e ditur se, ministrat kanë kërkuar angazhim më të madh nga vendet e Bashkimit Evropian për t'i ndihmuar institucionet e Kosovës në çështjen e standardeve.
XS
SM
MD
LG