Ndërlidhjet

BANGKOK


Në Tajlandë u shënua viktima e tetë e gripit të shpezëve, që numrin e të vdekurve në këtë vend dhe Vietnam e ngriti në 22.
Ndërkohë, ministria kineze e Bujqësisë njoftoi se qeveria me sukses i kontrollon 49 të infektuarit, dhe se nuk janë paraqitur raste të reja.
XS
SM
MD
LG