Ndërlidhjet

BRUKSEL


Bashkimi Evropian sot e fillon samitin dy-ditësh të fokusuar në forcimin e masave anti-terroriste pas sulmeve në Madrid.
Pritet të caktohet një koordinator i politikave kundër terrorizmit, dhe të mbështetet bashkëpunimi i inteligjencës për luftimin e organizatave terroriste.
XS
SM
MD
LG