Ndërlidhjet

SARAJEVË


Lojërat e para speciale Olimpike për Evropën Juglindore janë hapur sot në Sarajevë.
Në garat 4-ditëshe do të marrin pjesë 500 atletë me retardime mendore nga Shqipëria, Bosnjë e Hercegovina, Bullgaria, Kroacia, Greqia, Hungaria, Maqedonia, Maqedonia, Rumania dhe Serbia e Mali i Zi.
XS
SM
MD
LG