Ndërlidhjet

TEHERAN


Mijëra iranianë morën pjesë në protestat e organizuara nga autoritetet e Teheranit, duek kërkuar largimin e forcave amerikane nga Iraku fqinj.
Duke brohoritur parulla antiamerikane dhe antibritanike, protestuesit i dogjën flamujt e Shteteve të Bashkuara dhe Britanisë së Madhe.
XS
SM
MD
LG