Ndërlidhjet

PRISHTINË


Kryeadministratori në dorëheqje i Kosovës, Harri Holkeri arriti sot në orët e pasditës në aeroportin e Prishtinës për ti bërë, siç u shpreh ai, disa takime lamtumirëse me udhëheqësit e Kosovës dhe me njerëz që e duan Kosovën. Hari Holkeri e dënoi vrasjen e sotme të të riut serb në Graçanicë afër Prishtinës. Mëtutje ai u tha gazetarëve se e vërteta e vetme për dorëheqjen e tij janë shkaqet shëndetësore.
XS
SM
MD
LG