Ndërlidhjet

PRISHTINË


Më se 1 mijë persona sot protestuan në Graçanicë kundër vrasjes së të riut serb, Dimitrije Popoviq. U dëgjuan akuza kundër Unmikut dhe Kforit, për të cilët u tha se janë të ngarkuar për siguri në Kosovë.
XS
SM
MD
LG