Ndërlidhjet

MILANO


Zyrtarët italianë thanë se e kanë arrestuar njeriun, i cili besohet të jetë planifikuesi i sulmeve terroriste në Madrid në 11 mars, që lanë 191 të vrarë.
Rabei Osman Sayed Ahmed dhe dy bashkëpunëtorët e tij u arrestuan në kuadër të një operacioni antiterror evropian, të kryer në Itali, Francë, Spanjë dhe Belgjikë.
XS
SM
MD
LG