Ndërlidhjet

ANKARA


Një person ka humbur jetën dhe një tjetër është plagosur si pasojë e një shpërthimi në qendrën turistike turke, Antalia. Ende nuk dihet shkaku i shpërthimit, por autoritetet po shohin mundësinë e bombës.
XS
SM
MD
LG