Ndërlidhjet

BASRA


Një person ka vdekur dhe 2 janë plagosur pas një shpërthimi që ndodhi sot në afërsi të zyrës konzullare të Shteteve të Bashkuara në Bagdad. Zyrtarë të policisë irakiene kanë deklaruar se cak i sulmit ishte një veturë e Këshillit Kombëtarë të Sigurisë.
XS
SM
MD
LG