Ndërlidhjet

OHËR


Në Ohër sot filloi një seminar dyditësh i organizuar nga Asambleja Parlamentare e Natos. Gjatë ditës, në diskutimet për Sigurinë rajonale dhe gjendjen në Kosovë, morën pjesë edhe komandanti i Kforit, Yves de Kermabon dhe diplomati norvegjez, Kai Eide. Zoti Eide tha se gjatë verës së vitit të ardhshëm do të hapet çështja e statusit të ardhshëm të Kosovës.
XS
SM
MD
LG