Ndërlidhjet

NJU DELHI


Dy bomba kanë shërthyer sot në shtetin Assam në verilindje të Indisë, duke lënë të vrarë së paku 3 dhe më shumë se 15 të plagosur.
Shpërthimet e sotme ndodhën në kohën kur po kryheshin hetimet për sulmet e djeshme në këtë vend ku u vranë së paku 46 persona.
XS
SM
MD
LG