Ndërlidhjet

UASHINGTON


Presidenti George Bush po udhëheq kundër sfiduesit të tij John Kerry, 46 me 44 %, tregon hulumtimi i opinionit i publikuar sot, i realizuar nga Reuters dhe Zogby. Analistët kanë shpjeguar se ky dhe rezultatet e tjera të hulumtimeve të opinionit, tregojnë se në zgjedhjet presidenciale të Shteteve të Bashkuara më 2 nëntor, pritet një garë tejet e ngushtë.
XS
SM
MD
LG