Ndërlidhjet

BEOGRAD


Zëvendës sekretari britanik për punë të jashtme, Denis McShane do qëndrojë në Serbi, ku do takohet me presidentin Boris Tadic dhe ministrin e jashtëm Vuk Drashkovic. McShane pritet të vizitojë më pas edhe Kosovën ku do takohet me drejtuesit politikë të Kosovës.
XS
SM
MD
LG