Ndërlidhjet

PRISHTINË


Shqipe Hebibi, e cila qe mbajtur peng përreth 4 javë nga militantët afganë, është kthyer sot në Kosovë.
"Është ndjenjë e mrekullueshme të jesh në shtëpi sërish. Mezi kam pritur të shoh familjen, miqtë dhe kolegët e mi", ka thënë Hebibi në Aeroportin e Prishtinës.
XS
SM
MD
LG