Ndërlidhjet

TEHERAN


34 veta kanë humbur jetën dhe 42 janë plagosur si pasojë e vërshimeve në rajonin Bushehr të Iranit. Vërshimet janë shkaktuar nga shirat e papushimta gjatë pesë ditëve të fundit.
XS
SM
MD
LG