Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në vitin 2005 duhet t’i lëmë mbrapa ndasitë dhe të shikojmë kah integrimi evropian, ka thënë sot në mesazhin e tij për vitin e ri, shefi i Misionit të Kombeve të bashkuara në Kosovë Soren Jessen Petersen. Komandanti i forcës paqëruajtëse, Yves De Kermabon ka thënë që secili duhet ta kuptojë se cdonjëri luan rol jetësor për të ardhmen e Kosovës.
XS
SM
MD
LG