Ndërlidhjet

NJU DELHI


Presidenti iraken Mohamed Khatami, po qëndron në Indi për një vizitë 4 ditore, ku do të diskutojë krizën irakene, luftën kundër terrorizmit dhe bashkëpunimin dypalësh.
XS
SM
MD
LG