Ndërlidhjet

ATLANTA


Ish presidenti i Shteteve të Bashkuara, Jimmy Carter thotë se administrata Bush nuk i ka bindur Amerikanët apo Evropeanët se është i domosdoshëm sulm paragoditës ushtarak kundër Irakut.
Laureati i Çmimit Nobël për Paqë thotë në një komunikatë se do të ishte më mirë për Shtetet e Bashkuara dhe botën sikur Shtëpia e Bardhë të mbështeste përforcimin e procesit të inspektimeve në Irak.
XS
SM
MD
LG