Ndërlidhjet

MOSKË


Tre persona kanë vdekur nga të ftohtit nëpër rrugët e Moskës, dhe me këtë numri i përgjithshëm i viktimave në dy muajt e fundit arriti në 303.
Vitin e kaluar, në kryeqytetin e Rusisë nga temperaturat e ulta vdiqën mbi 400 njerëz.
XS
SM
MD
LG