Ndërlidhjet

VLADIKAUKAZ/RUSI


Një zyrtar i administratës pro-moskovite në Çeçeni ka thënë se gjashtë ushtarë rus janë vrarë në harkun e fundit kohor nga sulme kryengritësish dhe shpërthime minash.
XS
SM
MD
LG