Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Anan, ka filluar një turne dy javor në vendet evropiane, ku pritet të takohet me disa kryetarë shtetesh.
Kriza irakene dhe cështja qipriote do të jenë në qendër të takimeve.
XS
SM
MD
LG