Ndërlidhjet

DAMASK


Siria ka kërkuar t'i jepet fund asaj që ajo e quan "pushtim" të Irakut të drejtuar nga Shtetet e Bashkuara dhe marrjen e masave për t'u përballuar me atë që autoritetet siriane e kanë quajtur "situatë katastrofike".
XS
SM
MD
LG