Ndërlidhjet

GJENEVË


Kombet e Bashkuara kanë bërë publike kërkesën për 103 milionë dollarë fonde për popullsinë palestineze në Rripin e Gazës dhe Bregun Perëndimor për një periudhë 6 mujore.
Sipas burimeve të OKB-së kjo ndihmë do të shkojë për 1.1 milionë njerëz.
XS
SM
MD
LG