Ndërlidhjet

PRAGË


Policitë e Turqisë dhe Serbisë kanë njoftuar për kapjen e sasive të mëdha të heroinës.
Zyrtarët turq të rendit kanë kapur 112 kilogramë heroinë, me një vlerë prej 9 milionë dollarësh në kufirin Greqi-Turqi.
Në Serbi janë arrestuar dy maqedonas me 20 kilogramë heroinë.
XS
SM
MD
LG