Ndërlidhjet

PODGORICË


Partitë opozitare në Mal të Zi kanë krijuar një aleancë me qëllim rrëzimin e kryeministrit Milo Gjukanovic, qeverinë e të cilit partitë opozitare e cilësojnë si "të korruptuar dhe kriminale".
XS
SM
MD
LG