Ndërlidhjet

DUSELDORF


Disa kërcënues me bombë kanë kërkuar me forcë nga autoritetet ta mbyllin areportin e Duseldorfit në Gjermani. Zëdhënësi i areoportit ka thënë se zyrtarët i kanë mbyllur terminet kryesore dhe hyrjen në aeroport. Bëhet e ditur se rreth 64 mijë udhëtarë gjendeshin sot në aeroportin e Dusledorfit, të cilët po ktheheshin nga pushimet verore.
XS
SM
MD
LG