Ndërlidhjet

PRISHTINË


Procesi mësimor në shkollat fillore dhe të mesme në Kosovë prej sot po zhvillohet normalisht pas marrëveshjes që përfaqësuesit e SBASHK-ut kanë arritur me kryeministrin e Kosovës, Bajram Rexhepi, duke i dhënë fund kështu grevës dyjavëshe të mësimdhënësve.
XS
SM
MD
LG