Ndërlidhjet

SHËN PETERSBURG


Rusia dhe Shtetet e Bashkuara sot do ta hapin samitin energjetik në Shën Petersburg.
Dje, presidenti rus Vladimir Putin, bashkëpunimin në fushën e energjetikës ndërmjet dy vendeve e quajti "të pamjaftueshëm".
XS
SM
MD
LG