Ndërlidhjet

KOMBET E BASHKUARA


Kreu i Këshillit Qeverisës të Irakut ka mohuar çfarëdo mospajtimi me Uashingtonin.
Ahmad Chalabi tha se irakienët nuk kanë mosmarrëveshje me Shtetet e Bashkuara, dhe janë mirënjohës ndaj presidentit amerikan George Bush për çlirimin e vendit.
XS
SM
MD
LG