Ndërlidhjet

BEOGRAD


Kancelari gjerman Gerhard Schroeder arriti për vizitë zyrtare në Beograd.
Schroeder do të merr pjesë në seancën e Këshillit Ekonomik Gjermani-Serbi dhe Mal të Zi.
Nesër, kancelari gjerman e viziton Kroacinë.
XS
SM
MD
LG