Ndërlidhjet

PRISHTINË


Sekretari i pergjithshem i NATO-s lordi Xhorxh Robertson, i cili qendroi ne nje vizite lamtumirese ne Kosove, eshte shprehur optimist se Kosova do t'i permbushe standardet e domosdoshme per te qene nje shoqeri e lire, demokratike dhe multietnike.
Robertson e ka kritikuar radikalizimin qe u pershfaq ne Serbi me rastin e zgjedhjeve parlamentare.
XS
SM
MD
LG