Ndërlidhjet

UASHINGTON


Sekretari i Mbrojtjes Donald Rumsfeld i akuzoi dy kanalet më të popullarizuara televizive Al-Arabiya dhe Al-Jazeera, se janë "haptas kundër koalicionit".
Rumsfeld tha se muajin e ardhshëm në Irak do të fillojë transmetimi i një kanali televiziv amerikan.
XS
SM
MD
LG