Ndërlidhjet

PRISHTINË


Zyra e Shteteve të Bashkuara ka dënuar vrasjen e oficeres së shërbimit policor të Kosovës, Sebahate Tolaj dhe plagosjen e dy oficerëve të tjerë, thuhet në një kumtesë të sotme. Në këtë kumtesë, pos tjerash, thuhet se "ky nuk është sulm vetëm në tre oficerë të policisë së Kosovës, por është sulm mbi vetë Kosovën".
XS
SM
MD
LG