Ndërlidhjet

PRISHTINË


Në fshatin Isniq të Deçanit, sot u bë varrimi i policit Isuf Haklaj, i cili ndërroi jetë pas plagëve të marra në sulmin e të hënës.
Në varrimin e të ndjerit mori pjesë edhe kryeadministratori i Kosovës Harri Holkeri, i cili tha se "mafia mbështetet në frikën që krijon" dhe u bëri thirrje qytetarëve të Kosovës, për bashkëpunim në luftën kundër krimit.
XS
SM
MD
LG