Ndërlidhjet

GJENEVË


Sekretari i Përgjithshëm i Kombeve të Bashkuara, Kofi Anan, ka kërkuar nga qeveritë dhe njerëzit e biznesit që të zgjerojnë fuqinë e Internetit në shërbim të përmirësimit të jetës së njerëzve.
Anan i bëri këto komente në takimin botëror të Informacionit dhe teknologjisë që po zhvillohet në Gjenevë.
XS
SM
MD
LG