Ndërlidhjet

VLADIKAVKAZ


Dhjetë ushtarë rusë janë vrarë në luftimet e dy ditëve të fundit në Çeçeni, njoftoi një zyrtar i administratës pro-moskovite në Çeçeni.
Pesë prej tyre janë vrarë në sulme të ndara ndaj postblloqeve dhe pozicioneve të ushtrisë, ndërsa të tjerët në përleshjet me kryengritësit çeçenë.
XS
SM
MD
LG