Ndërlidhjet

BRUKSEL


Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, lordi George Robertson e ka vlerësuar kritike situatën në Maqedoni. Robertson ka bërë të ditur se në përpjekje për të tejkaluar krizën, ai bashkë me zyrtarë të lartë europianë, si dhe shefi për politikë të jashtme i BE-së, Javier Solana, do të shkojnë nesër në Shkup.
XS
SM
MD
LG