Ndërlidhjet

BOSTON


Ekipe të armatosura të agjencisë FBI kanë ndërmarrë një aksion për kontrollin e një hoteli në Boston, duke hetuar persona të dyshuar për sulmet terroriste në Nju Jork dhe në Shtetet e Bashkuara.
Sipas agjencisë gjermane Dpa, disa njerëz janë ndaluar në hotelin Westin të Bostonit dhe në Floridën jugore. Zyrtarë të hetuesisë kanë thënë se ata nuk janë “të dyshuar”.
XS
SM
MD
LG