Ndërlidhjet

UASHINGTON


Aeroplan mbajtësi amerikan “Teodor Ruzvelt” me 100 avionë sulmues dhe një grup luftanijesh pritet të nisen nga baza Norfolk e Virgjinias në drejtim të Gjirit Persik - kanë thënë zyrtarë të Pentagonit.
XS
SM
MD
LG