Ndërlidhjet

BEOGRAD


Shefi i Misionit të Kombeve të Bashkuara në Kosovë,Hans Hakerup do të takohet nesër në Beograd me presidentin Jugosllav ,Vojisllav Koshtunica, njoftuan mediat e atjeshme.
Në bisedime,siç njoftohet, do të marrin pjesë edhe kryeministri federal,Dragisha Peshiq,ministri i jashtëm,Goran Svilanoviq, zëvenës kryeministri i Serbisë,Nebojsha Çoviq dhe zyrtarë tjerë.
XS
SM
MD
LG