Ndërlidhjet

UASHINGTON


Autoritetet e komunikacionit ajror të Shteteve të Bashkuara kanë ndaluar përkohësisht fluturimet e aeroplanëve të vegjël mbi 86 centrale atomike dhe objekte të tjera bërthamore në Amerikë, duke u nisur nga tërheqjet zyrtare të vërejtjes për mundësinë e sulmeve të reja terroriste.
XS
SM
MD
LG