Ndërlidhjet

KANBERA


Autoritet e Australisë njoftuan se një australian, i cili është stërvitur me luftëtarët e Al Kaidës së Osama bin Ladenit në Afganistan, është zënë nga Aleanca Veriore opozitare, por për shkaqe sigurie nuk kanë zbuluar emërin dhe vend-ndodhjen e tij.
XS
SM
MD
LG