Ndërlidhjet

JERUSALEM


Aviacioni izraelit ka bombarduar instalime të sigurisë palestineze në Nablus, thonë dëshmitarët, pasi militantët radikalë palestinezë vranë 10 izraelitë dhe plagosën rreth 30 të tjerë gjatë dy sulmeve kundër kolonëve hebrej në Bregun Perëndimor dhe në Brezin e Gazës.
XS
SM
MD
LG