Ndërlidhjet

KAIRO


Një komision hetimor ka përcaktuar se një qark i shkurtër elektrik, është bërë shkak i fillimit të zjarrit në një tren për pasagjerë në Egjipt. Aksidenti ndodhi të mërkurën dhe për pasojë humbën jetën 370 udhëtarë.
XS
SM
MD
LG