Ndërlidhjet

LONDËR


Ceremonia e varrimit, të nënës së mbretëreshës Elizabet të Britanisë, mbahet në një kishë, në Uestminstër të Londrës, ndërsa përkujtimet kanë nisur momentalisht, në mënyrë madhështore, siç i pati kërkuar ajo vetë në të gjallë. Pallati Bukingam pret sot 25 anëtarë të familjeve mbretërore dhe personalitete nga mbarë bota.
XS
SM
MD
LG