Ndërlidhjet

KRALJEVË


Në magazinat ushtarake në Bogutovc afër Kralevës kishte shpërthyr zjarr që shkatoi shpërthime zinxhirore, njoftojnë mediat e Beogradit.
Në qark prej 500 metrash janë shpërndarë copa materialesh të shpërthyera.
Zjarri është lokalizuar nga ora 18 pas dite dhe ka patur një të lënduar.
XS
SM
MD
LG